Praca

W związku z rozbudową struktur sprzedaży detalicznej poszukujemy ambitnych i nastawionych na profesjonalną obsługę Klienta, Doradców Handlowo-Technicznych.

Handlowiec Zamość, Ostrowiec Świętokrzyski, Świdnik, Nisko

Obowiązki

· realizacja założonych planów sprzedaży w oparciu o asortyment stalowych pokryć dachowych
· poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów,Wykonawców
· budowanie długofalowych relacji z Wykonawcami i firmami Dekarskimi
· Prowadzenie negocjacji handlowych i przygotowywanie ofert handlowych
· budowanie pozytywnego wizerunku firmy Regamet

Wymagamy

· popartego sukcesami doświadczenia sprzedażowego
· doświadczenia w sprzedaży segmentu pokryć dachowych
· wiedzy i praktyki w zakresie doradztwa technicznego
· wykształcenia min. średniego, dodatkowym atutem będzie ukierunkowanie techniczne
· znajomości rynku i wielu ekip dekarskich
· wysokich zdolności negocjacyjnych
· umiejętność pracy z komputerem
· pełnego zaangażowania w dążeniu do osiągnięcia celu
· Czynnego prawa jazdy kat. B

Zapewniamy

· stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę na pełny etat
· motywacyjny system wynagrodzenia
· szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
· samochód służbowy, telefon komórkowy i inne narzędzia pracy
· pracę w młodym, ambitnym i dynamicznym zespole.

CV i list motywacyjny kierować na emaila -Wojciech Zagrobelny wojciech.zagrobelny@regamet.pl. Tel.507 064 368