Handlowiec

Handlowiec

W związku z rozszerzeniem usług firmy poszukujemy ambitnych i nastawionych na profesjonalną obsługę Klienta, handlowców do pracy w obrębie sprzedaży usługi rozkroju poprzecznego i wzdłużnego blachy dla przemysłu

Obowiązki

– realizacja założonych planów sprzedaży w oparciu o nowe usługi
– poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
– budowanie długofalowych relacji z klientami
– Prowadzenie negocjacji handlowych i przygotowywanie ofert handlowych
– budowanie pozytywnego wizerunku firmy Regamet

Wymagamy

– popartego sukcesami doświadczenia sprzedażowego
– wiedzy i praktyki w zakresie doradztwa technicznego
– wykształcenia min. średniego, dodatkowym atutem będzie ukierunkowanie techniczne
– znajomości rynku budowlanego, montażowego, inwestycyjnego
– wysokich zdolności negocjacyjnych
– umiejętność pracy z komputerem
– pełnego zaangażowania w dążeniu do osiągnięcia celu
– Czynnego prawa  jazdy kat. B

Zapewniamy

– stabilne warunki zatrudnienia
– umowa o pracę na pełny etat
– motywacyjny system wynagrodzenia
– szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
– samochód służbowy, telefon komórkowy i inne narzędzia pracy
– pracę w młodym, ambitnym i dynamicznym zespole

CV i list motywacyjny kierować na emaila -michal.mroz@regamet.com.pl